Prekių ženklai

YesforLov

YesforLov - prekinis ženklas 2008 metais įkurtas Prancūzijoje. Tai pirmasis prabangus prekinis ženklas, dedikuotas išskirtinai intymiam gyvenimui.

Kompanijos įkūrėjas Christian Palix kalbėjosi su draugais ir suprato, kad poroms labai trūksta fantazijos miegamajame ir tada gimė idėja sukurti kažką neįtikėtino. Christian norėjo sukurti prekinį ženklą, kuris būtų idėjų ir įkvėpimo šaltinis.

Tarp YesforLov produktų galite rasti tokias prekes kaip kremą užpakaliukui, nematomo rašalo rašiklį, tinkantį rašyti meilės laiškus ant partnerio kūno, afrodiziakus, feromonus, lubrikantus ir kitus aukštos kokybės produktus. Inovatyvūs ir žaismingi prekinio ženklo produktai sukurti naudoti prieš, per ir po meilės akto.

Sezonas po sezono YesforLov produktai verčia žmones svajoti ir pažinti malonumą iš arčiau.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

YesForLov eliksyras porai Jaudulys (30 ml)

34.00 €

YesForLov rinkinys Meilės dėžutė

34.90 €

YesForLov jautrumo gelis moterims Susijaudink (10 g)

29.90 €

YesForLov kremas užpakaliukui Caress (100 ml)

29.90 €

YesForLov masažo aliejus - žvakė Dilgčiojanti (120 g)

29.95 €

YesForLov lubrikantas Unlimited šaldantis (100 ml)

24.90 €

Yesforlov mėginys Couples Elexir

1.00 €

Kūno pudra Perlas (30 g)

39.90 €

YesForLov lubrikantas – masažo gelis Allover Delicious...

27.90 €

YesForLov Drėkinantis lubrikantas (100 ml)

21.90 €

YesForLov masažo aliejus Dilgčiojimas (100 ml)

29.90 €

YesForLov purškiklis vyrams Prolonging

39.95 €

Yesforlov teptukas Delicious brush

24.90 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.