Prekių ženklai

Joy Drops

Kokybiškam seksualiniam gyvenimui skirtus produktus pristatantis Joy Drops prekinis ženklas rūpinasi Jūsų seksualinio gyvenimo kokybe. Įvairių skonių lubrikantai suteiks papildomo prieskonio erotiniams žaidimams. Lubrikantai su efektais didįjį O padės pasiekti greičiau nei įprastai. O vyrams, turintiems problemų su erekcija ar priešlaikine ejakuliacija, Joy Drops siūlo išbandyti kremus erekcijai stiprinti ir ejakuliacijai atitolinti. Kiekvienam gyvenimo atvejui rinkitės Joy Drops!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Lubrikantas-kremas erekcijai Joy Drops (50 ml)

11.95 €

Braškinis lubrikantas-kremas Joy Drops (100ml)

11.95 €

Braškinis lubrikantas-kremas Joy Drops (5ml)

0.85 €

Lubrikantas-masažo aliejus Joy Drops (5ml)

0.85 €

Natūralus lubrikantas-kremas Joy Drops (5 ml)

0.84 €

Joy-Drops lubrikantas Herbal (5ml)

0.70 € 1.00 €

Lubrikantas - kremas Seksualinė sąjunga (50 ml)

9.95 €

Lytinį aktą prailginantis purškiklis Joy Drops ( 50 ml)

14.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.