Prekių ženklai

Nexus

Moteriškajam G-taškui pritaikytų stimuliuojančių sekso žaisliukų sukurta labai labai daug, tačiau nereikėtų pamiršti ir stipriosios lyties P taško, kurio stimuliacija suteikia beprotišką malonumą ir užtikrina gerą prostatos būklę. Atkreipdami į tai dėmesį Nexus prekinis ženklas sukūrė prostatos masažuoklius, analinius kaiščius, dildo, analinius dušus ir lubrikantus - viską ko reikia užtikrinti kokybiškiems ir maloniems analiniams žaidimams. Vyriškam pasitenkinimui skirta produkcija gaminama iš kokybiškų medžiagų, o žaisliukai yra įkraunami USB jungtimi. Su Nexus produkcija kiekvienas vyras patirs neapsakomus pojūčius ir pasirūpins savuoju P tašku!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Analinis kaištis Nexus Ace

43.77 € 72.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.