Prekių ženklai

MoreAmore

Prekinis ženklas MoreAmore yra registruota kompanijos Bizzy Diamond BV dalis. Ši kompanija įkurta dar 2003 metais Olandijoje.

Aistra ir lankstumas yra svarbiausios komandos savybės. Jie patys išbando visus produktus, klientai asortimente randa tik tai, kas geriausia.

MoreAmore gamina naujoviškus, aukštos kokybės ir prieinamus produktus aistrai. Jų prezervatyvai yra malonūs, įdomūs ir patikimi. Jie kuo tvariau sukūrė visą gamybos procesą, kad ekologinis pėdsakas būtų kuo mažesnis.

Kompanija tiki, kad prezervatyvai yra svarbūs. Šiais laikais jie yra nepakeičiami. Būtent prezervatyvai užtikrina, kad galite užsiimti seksu, nesijaudindami dėl ligos ar nepageidaujamo nėštumo.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.