Prekių ženklai

Kiiroo

Prekinis ženklas „Kiiroo“ įkurtas Amsterdame tarp verslo ir Raudonųjų žibintų kvartalo, todėl nenuostabu, jog kompanija užsiima sekso žaislų gamyba. Prekinis ženklas įkurtas 2013 metais ir iš karto užsitarnavo aukštųjų technologijų / teledildonikos pramonės lyderių vardą. „Kiiroo“ kuria naujoves tam, kad žmonės būtų patenkinti savo seksualiniu gyvenimu.

Kompanija kuria išskirtinius, aukštųjų technologijų sekso žaisliukus vyrams ir moterims, kurie leidžia mėgautis vienas kitu net tada, kai skiria tūkstančiai kilometrų!

„Kiiroo“ gali pasigirti išties gausiu apdovanojimu kiekiu, tarp kurių XBIZ, LiveCam Awards, E.V.C. Dusk, bei Lexpo apdovanojimai.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Kiiroo masturbatorių adapteris Keon

229.95 €

Masturbatorius Kiiroo Onyx+ Fleshlight Texture

218.95 €

Masturbatorius Feel by Kiiroo

55.96 € 69.95 €

Masturbatorius Feel Apolonia Lapeid

79.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.