Prekių ženklai

Tickler

„Tickler“ yra Švedijos įmonė, kurianti linsmus sekso žaisliukus. Asortimente rasite vibratorius, vaginalinius kamuoliukus, žiedus, stimuliatorius ir kt. Įkūrėjai siekia, jog šiomis linksmomis prekėmis džiaugtųsi visi, nes džiaugsmas neapsiriboja jokia šalimi, lytimi ar rase! Todėl „Tickler“ asortimentas skirtas visiems. Ir džiaugtis juo verta: prekės gaminamos tik iš kokybiškos silikono medžiagos, kuri yra saugi kūnui, nekaupia kvapų ir greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Dauguma prekių atsparios vandeniui, todėl miegamojo žaidimais galėsite drąsiai mėgautis duše ar vonioje. Džiaugsmingai mėgaukitės „Tickler“ teikiama produkcija.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibruojantis kiaušinėlis Peggy

89.00 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.