Prekių ženklai

Dona

Gerai žinomo System JO prekinio ženklo atskira linija Dona, papildyta gausybe feromonų ir afrodiziakų, skirta tik moterims. Tai trijų rūšių intymios kosmetikos linija skirta lepintis, vilioti ir žaisti. Kam esate nusiteikus šiandien? Tingiam, ilgesingam vakarui Dona siūlo išbandyti vonios burbulus, bombas ar losjonus. Vilionėms puikiai padės prekės praturtintos feromonais, kurie it magnetas traukia priešingos lyties dėmesį. Na ir žaisti... ypatingam romantiškam vakarui skirti masažo aliejai ar kūno dažai. Mėgaukitės Dona teikiamais svaiginančiais kvapais. Nevaržykite aistros ir pasinerkite į viliones ir žaidimus!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masažo aliejus Dona Restore (pipirmėtė ir eukaliptas)...

15.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.