Prekių ženklai

Magoon

Magoon masažo aliejų įvairovė kiekvieną miegamąjį pavers romantiška idile. Tai produktai skirti poroms vertinančioms švelnumą ir atsidavimą intymaus masažo metu. Magoon siūlo masažo aliejus net ir patiems išrankiausiems, galite rinktis iš rytietiškų, muskuso, saldymedžio, braškių, tropikų ir kitų spalvingų aromatų. Visi Magoon masažo aliejai gaminami Vokietijoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masažo aliejus Magoon Indiška meilė (100ml)

10.95 €

Masažo aliejus Magoon Jazminas (100ml)

10.95 €

Masažo aliejus Magoon Rytų ekstazė (100 ml)

10.95 €

Masažo aliejus Magoon Muskusas (100 ml)

10.95 €

Masažo aliejus Magoon Ispaniškas Dvelksmas (100ml)

10.95 €

Masažo aliejus Magoon Gintaras (100 ml)

10.95 €

Masažo aliejus Magoon Indiška meilė (50 ml)

0.00 €

Masažo aliejus Magoon Vanilė (100 ml)

10.95 €

Masažo aliejus Magoon Jazminas (50 ml)

5.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.