Prekių ženklai

Kama Sutra

KamaSutra pristato kolekciją masažo mylėtojams. Milijonams žmonių įvertinus ir nelikus abejingiems KamaSutra produkcija tapo tikru etalonu. Masažo žvakės, aliejai, intymi kosmetika praturtinti natūraliais eteriniais aliejais ir magiškais kvapais. Produkcija skirta visiems mylintiems, mylimiems, aistros užvaldytiems klientams.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Kama Sutra masažo aliejus Antistresas (200ml)

25.95 €

Kama Sutra masažo aliejus Migdolas (236 ml)

23.95 €

Kama Sutra masažo aliejus – žvakė Viduržemio migdolas

28.95 €

Kama Sutra rinkinys Romantic Treats

33.26 € 36.95 €

Skutimosi kremas Granatai (250 ml)

19.95 €

Kama Sutra gelis moterims Intensify Plus (12 ml)

21.95 €

Kama Sutra malonumo balzamas Raspberry Kiss (50 ml)

19.95 €

Masažo gelis Divine Nectars braškė

20.95 €

Masažo gelis Divine Nectars kokosas

20.95 €

Masažo gelis Divine Nectars vanilė

20.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.