Prekių ženklai

OpenMity

Openmity - kompanija įkurta mylinčios latvių poros. Kompanijos įkūrėja sako: „Aš ir mano vyras per šiuos 10 kartu praleistų metų išgyvenome skirtingas fazes. Dabar, kai turime du mažus vaikus, supratome, kaip lengva mums prarasti ryšį vienas su kitu kasdienybėje, tačiau taip neturi būti. Manome, kad seksualūs žaidimai poroms padeda geriau pažinti vienas kitą ir ištirti seksualumą.“

Kompanijos misija yra sustiprinti kiekvienos poros ryšį ir tam nėra geresnio būdo, kaip tik per seksualinio artumo prizmę.

Jūs tikriausiai prisimenate auksines dienas, kai jūsų santykiai buvo dar nauji. Jūs vis flirtuodavote ir linksminotės, tačiau daugeliu atvejų tai po kurio laiko dingsta. Prekinis ženklas siūlo atgaivinti aistrą seksualiais stalo žaidimais, skirtais poroms.

Visi Openmity gaminiai yra pagaminti Europoje, todėl garantuojame aukštą ir išskirtinę kokybę.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Laivų mūšis (lietuvių kalba)

21.00 € 24.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.