Prekių ženklai

Beppy

Beppy rūpestingai rūpinasi moterų seksualiniu gyvenimu ir aktyviomis veiklomis tomis dienomis. Dar niekad nebuvo taip paprasta mėgautis visais galimais malonumais su užtikrinta ilgalaike apsauga. Minkštos, švelnios ir lanksčios kempinėlės dėvimos visai kaip tamponai, tačiau visiškai neturi galimybės būti matomomis, nes neturi siūlo. Galima drąsiai eiti į baseiną, pirtį ar netgi mylėtis! Beppy kempinėlės yra išrastos ginekologų, mediciniškai patikrintos ir visiškai saugios. Mėgaukitės visaverčiu gyvenimu, nesivaržydamos!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.