Prekių ženklai

Bathmate

Bathmate kompanija pasaulyje garsi dėka jų kuriamų penio pompų, kurių efektyvumas patvirtintas Aspeno klinikinių tyrimų laboratorijoje. Unikalios pompos skirtos padidinti penio apimtis ne tik naudojimo metu, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje. Skirkite vos 15 - 20 minučių treniruotėms vonioje ar duše per dieną ir galėsite džiaugtis didesnėmis apimtimis. Pompos pagamintos taip, jog be vargo galėsite stebėti besikeičiančias apimtis per permatomą cilindrą ant kurio taip pat yra matavimo skalė. Bathmate pompas būtina naudoti duše ar vonioje, nes jų naudojimui būtinas šiltas vanduo (jis padeda saugiai ir efektyviai siekti rezultatų). Šios pompos suteikia galimybę efektyviai padidinti apimtis be didelio skausmo ar medicininių operacijų. Taip pat Bathmate kompanija asortimente siūlo penio žiedus, kurie padės padidinti ištvermę lovoje ir atitolins ejakuliaciją. Produktai yra saugūs ir kliniškai patvirtinti. Nedvejokite ir įsigykite Bathmate produktus - tai saugus ir efektyvus būdas išsklaidyti nepasitikėjimą miegamajame!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Bathmate Dušo dirželis

18.87 € 26.95 €

Penio pompa Bathmate HydroXtreme11 (pilka)

174.26 € 248.95 €

Penio pompa Bathmate Hydro7 (mėlyna)

104.95 €

Penio pompa Bathmate Hydromax7 (skaidri)

89.82 € 149.70 €

Penio pompa Bathmate Hydro7 (skaidri)

99.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.