Sekso žaisliukų valikliai

Kaina €:

IKI

Skirta:

Vyrams
Universalus

Tūris ml.:

IKI

Prekės ženklas:

Lelo
Fleshlight
Pjur
ToyJoy
VIVE

Video:

Turi video

Pagaminta iš:

Satinas
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Sekso žaislų valiklis Lelo (60 ml)

13.95 €

Sekso žaislų valiklis Pjur Med (100 ml)

14.95 €

Sekso žaislų valiklis TOY JOY (150 ml)

9.95 €

Sekso žaislų valiklis (200 ml)

19.95 €

Fleshlight masturbatorių valiklis (100 ml)

10.95 €

Sekso žaislų valiklis (50 ml)

7.95 €

Satininis maišelis žaisliukams - Vive

0.00 €

Žaislų valiklis Pjur Toy Clean

14.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Sekso žaisliukų valikliai

Kad sekso prekės ilgai teiktų malonumą, jas reikia tinkamai prižiūrėti. Sekso žaisliukų valikliai skirti visoms sekso prekėms valyti, plauti, prižiūrėti. Šioje kategorijoje rasite ne tik įprastų antibakterinių purškiklių sekso žaislams, bet ir specialią priežiūros pudrą Fleshlight gaminiams, purškiklių latekso gaminių priežiūrai ir kt.

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.