Prekių ženklai

OhMiBod

Kompanija „OhMiBod“ yra muzikinių, interaktyvių vibratorių pradininkai. Kitaip tariant, prekinis ženklas koja kojon žengia su technologijomis, pritaikydamas jas sekso žaisliukų pramonėje.

„OhMiBod“ įkurta dar 2006 metais vieno „Apple“ kompanijos rinkos specialisto ir jo žmonos. Idėja sukurti kompaniją gimė tada, kai kūrėjas žmonai per Kalėdas padovanojo sekso žaisliuką ir „Ipod“. Matydamas žmonos džiaugsmą, vyras pasakė - „Ar gi nebūtų puiku, jei šiuos du daiktus sujungtume į vieną?“ 

Po dviejų metų gimė „OhMiBod“ ir kūrėjai pakvietė pasaulį „pajusti muziką“ kartu su pirmuoju gaminiu. Pirmasis elegantiško dizaino vibratorius galėjo būti prijungiamas prie muzikinių grotuvų, taip naudotojui suteikiant galimybę patirti visiškai naujus pojūčius.

Pasinaudodami neribotomis galimybėmis, kompanija sukūrė gausybę įvairių sekso žaisliukų, pritaikytų visiems kūno tipams. Žaisliukai itin išpopuliarėjo ir laimėjo daugybę apdovanojimų. „OhMiBod“ kuria išmaniuosius vibratorius, valdomus nuotoliniu būdu, naudojant išmanųjį telefoną, todėl įsigydami šio prekinio ženklo žaisliukus, neprašausite, ypač, jei ieškote aukštos kokybės, elegancijos ir išmaniųjų technologijų viename. Vaginaliniai kamuoliukai, masažuokliai, analiniai žaislai, G-taško vibratoriai ir kiti OhMiBod sekso žaislai tai elegancija Jūsų miegamajame.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

OhMiBod vibratorius klubui

61.98 € 119.95 €

Išmanusis vibratorius Fuse by Kiir

83.47 € 148.95 €

Vibratorius Cuddle (rožinis)

41.97 € 69.95 €

Išmanusis vibratorius BlueMotion Nex 2

89.21 € 118.95 €

Analinis kaištis Club Vibe Hero

83.27 € 118.95 €

Dėvimas vibratorius OhMiBod Lightshow

76.97 € 109.95 €

Muzika valdomas vibratorius Freestyle :G

76.97 € 109.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.