Prekių ženklai

SKYN

Malonumas - tai nesibaigiančios paieškos. Pradėk nuo savęs.

Kompanija tiki, kad seksas yra ne tik gera savijauta. Tai apie pasirinkimą. Štai kodėl SKYN kuria produktus tiems, kurie žino, ko nori, ir kurie nebijo to reikalauti. Tiems, kurie nusprendžia jausti viską ... ne tik miegamajame, bet ir gyvenime.

Prekinio ženklo asortimente rasite tik aukščiausios kokybės prezervatyvus be latekso. Šie prezervatyvai gaminami iš revoliucinės SKYNFEEL® poliizopreno medžiagos, kuri daro SKYN prezervatyvus pastebimai minkštesnius ir suteikia natūralesnį pojūtį. Įrodyta, kad ši medžiaga sustiprina pojūčius, tačiau išlieka saugi ir tinkama žmonėms, turintiems alergiją lateksui. Ši technologija įkūnija SKYN misiją „jausti viską“.

Ar esate pasiruošę išbandyti patys?
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Prezervatyvai SKYN Original (20 vnt.)

18.95 €

Prezervatyvai SKYN Original (10 vnt.)

12.95 €

Prezervatyvų rinkinys SKYN Uknown Pleasure (42 vnt.)

29.95 €

Prezervatyvai Skyn Feel everything 30 + 5 senses

25.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.