Prekių ženklai

Swede

Pasinerti į tikrus masažo malonumus ir miegamajame sukurti romantišką atmosferą padės Swede aromatinės masažo žvakės. Produktai sukurti patogiam naudojimui, elengantiškos formos ir puikios kokybės. Masažo žvakių vaškas gainamas iš natūralaus vaško, aliejaus ir sviesto ekstraktų. Dar niekada nebuvo taip paprasta miegamajame sužadinti aistrą!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Lubrikantas Swede Tropical fruits with honey (50 ml)

9.95 €

Lubrikantas Swede Sparkling strawberry wine (50 ml)

9.95 €

Swede Greipfruto ir mango skonio oralinis lubrikantas

9.95 €

Swede Herbal Aphrodisiac masažo aliejus Arousing

13.97 € 19.95 €

Swede Herbal Aphrodisiac masažo aliejus Divinity

19.95 €

Swede Vanilės ir kriaušių skonio oralinis lubrikantas

9.95 €

Swede Herbal Aphrodisiac masažo aliejus Euphoria

19.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.