Prekių ženklai

Bijoux Indiscrets

Bijoux Indiscrets produkcija skirta rafinuotai ir prabangą mėgstančiai moteriai. Ši įmonė buvo įkurta 2006 metais trijų moterų, kurios savo produkciją pirma skiria moteriškajai lyčiai, tačiau nepamiršta ir stipriosios lyties atstovų. Nemažai produkcijos Bijoux Indiscrets prekių (masažo žvakės, plunksnelės, rinkiniai, erotiniai žaidimai...) skirtos mėgautis poroje. O moterims šis prekinis ženklas siūlo stimuliuojančius balzamus/gelius, kūno dulksnas, vibratorius, kūno aksesuarus, stimuliuojančius blizgius... Ispanijoje gimęs prekinis ženklas Bijoux Indiscrets užkurs tikrą aistrą Jūsų miegamajame. Išdrįskite tapti rafinuota ir žinančia ko norit vakaro kokete su Bijoux Indiscrets produkcija!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Les Petits Bonbons pluksnelė Kutenk

8.95 €

Kvapas Maloningoji mylimoji (130 ml)

36.95 €

Oralinio sekso balzamas Šaldantis kokosas (10 ml)

14.95 €

Balzamas klitoriui Bad day killer

9.95 €

Antpirštis Better than your ex

14.96 € 19.95 €

Gelis spenelių jautrumui Nipple play (10 ml)

14.95 €

Sausas aliejus Shimmer (30 ml)

19.95 €

Spenelių balzamų rinkinys Duetas (2 x 13 ml)

19.95 €

Šildantis masažo aliejus Slow sex (50 ml)

19.95 €

Šildantis masažo aliejus Light My Fire (100 ml)

19.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.