Prekių ženklai

Vibease

Vibease kompanija buvo įkurta 2011 m., kai įkūrėjas Dema Tio palaikė santykius per atstumą su žmona ir ieškojo sprendimo, kaip panaikinti seksualinio artumo spragas. Pagrindinis tikslas buvo padėti poroms, palaikančioms santykius per atstumą patirti linksmybių, inicijuoti intymias akimirkas, nepaisant atstumo.

Šiandien Vibease yra kompanija, sukūrusi pirmąjį pasaulyje dėvimą išmanujį vibratorių, kuriame buvo įdiegtos revoliucinės technologijos. Technologijų dėka Vibease žaisliukai gali sinchroniškai reaguoti tarpusavyje ar su erotinėmis audio knygomis tam, kad būtų sukurti įspūdingi seksualiniai pojūčiai.

Kompanija gamina išties stulbinančius išmaniuosius žaisliukus moterims, kurie stebins ne tik savo technologijomis, bet ir dailiais dizainais. Vibease tiki, jog pasaulis būtų kur kas geresnis, jei moterys galėtų patirti tiek pat orgazmų, kiek vyrai, todėl to nuoširdžiai siekia.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.