Prekių ženklai

Scala Selection

SCALA - tai viskas, kas erotiška. Scala įmonė yra tarptautinis erotinių prekių platintojas, siūlantis platų prekinių ženklų asortimentą. Nuolatinis asortimento plėtimas ir prekinių žaislų pritraukimas Scala įmonei leidžia būti konkurencinga ir patikima erotinių prekių platintoja. Įmonė užtikrina, jog bus patenkinti visi klientų poreikiai su jų siūloma produkcija. Scala tai 40 metų patirtis ir nuolatinis augimas bei tobulėjimas kiekviename žingsnyje. Jei nežinote ką rinktis - pradėkite nuo Scala asortimento. Jame tikrai rasite tai ko ieškote!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio žiedai Stay Hard (juodi)

15.95 €

Rinkinys The Passionate Weekend Kit

20.95 €

Rinkinys The Naughty Birthday Kit

20.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.