Prekių ženklai

NURU

Visi „Nuru“ produktai kuriami tam, kad pagerintų Jūsų seksualinį gyvenimą. Prekinis ženklas gamina įvairius produktus, skirtus masažui ir jausmingiems potyriams. Produktai kuriami Šveicarijoje, o „Nuru“ masažinis gelis gaminamas Vokietijoje ir atitinka griežčiausius kokybes standartus.

Daugumos produktų sudėtyje yra nori jūros dumblių, kurie nepriekaištingai rūpinasi oda, taip pat ir algae augalo ekstraktas, kuris itin vertinamas dėl savo maistingumo. 

„Nuru“ - tai gerovė, sveikata ir seksas.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Dubuo Nuru Bamboo

16.76 € 20.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.