Prekių ženklai

Elvie

Prekinį ženklą „Elvie“ sukūrė 2013 - aisiais, jo įkūrėja Tania Boler - moterų sveikatos specialistė, bei Alexander Asseily. Kompanijos misija - pagerinti moters seksualinį gyvenimą, pasitelkiant inovatyvias technologijas. „Elvie“ kuria produktus, norėdami padėti moterims patirti malonumą ir palengvinti gyvenimą. Jų asortimente rasite inovatyvų kėgelio treniruoklį, bei aksesuarus naujoms mamoms.

Ginkluoti tikrų moterų įžvalga bei patirtimi, „Elvie“ stengiasi pakeisti moterų supratimą apie malonumą ir mąstymą apie save.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.