Prekių ženklai

Vibe Therapy

Vibe Therapy yra sukūrę silikoninių žaislų kolekciją (vibratorių, dildo, dvigubo stimuliavimo žaisliukų, strap on ir daug kitų), kurie vyrams ir moterims suteikia džiaugsmą sekso su partneriu ar masturbacijos metu. Prekės pagamintos iš aukščiausios kokybės medicininio silikono, todėl rekomenduojama su Vibe Therapy sekso žaislams naudoti tik vandens pagrindo lubrikantus. Yra daug  būdų pagerinti savo vaginalinį ir analinė seksą, kodėl to nepadarius su Vibe Therapy vibruojančiomis kulkomis, nuotolinio valdymo vibratoriais, analiniais žaislais ar sekso žaislais vyrams. Patirkite dar stipresnius orgazmus su Vibe Therapy!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibe Therapy vaginaliniai rutuliukai Fascinate (levanda)

22.88 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.