Prekių ženklai

Mae B

Stilingas prekės ženklas „Mae B“ skirtas madingai, pasitikinčiai savimi XXI amžiaus moteriai. Ji žino, ko nori gyvenime ir kaip tai gauti! Ji ambicinga, elegantiška, rafinuota, žaisminga ir tikrai moka linksmintis - tiek savo miegamajame, tiek už jo ribų, su mylimuoju ar be jo. „Mae B“ gaminiai yra pagaminti iš minkšto silikono ir siūlo intymią prabangą už prieinamą kainą. Kompanijos kuriami žaisliukai vilioja savo paprastu, tačiau elegantišku dizainu, bei švelniomis pastelinėmis spalvomis.

„Mae B“ asortimentas gausiai pripildytas vibratoriais, vaginaliniais kamuoliukais, taip pat kompanija nepamiršta lepinti ir vyrų, siūlydama jiems aukštos kokybės penio žiedus, kurie padės sustiprinti erekciją, prailginti lytinį aktą, bei suteiks papildomo malonumo partnerei.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masažuoklis Vaginal Massager

49.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.