Prekių ženklai

Custom Bullets

Custom Bullets prekinis ženklas išsiskiria gaiviomis, pavasariškomis spalvomis ir dizainu. Šio prekinio ženklo asortimente rasite tik aukščiausios kokybės įkraunamus sekso žaisliukus, kurie užtikrins Jūsų malonumą bei patogų ir lengvą naudojimą.

Custom Bullets kolekcija sukurta tam, kad išsiskirtų savo išvaizda ir funkcionalumu. Kompaktiškas dizainas, grožis ir efektyvus malonumas - štai ką gausite naudodami šio prekinio ženklo produktus.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibruojanti kulka Snake Lilac

29.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.