Prekių ženklai

Maia Toys

„Maia Toys“ koompanija, įsteigta 2010 m. Los Andžele, greitai įgijo pripažinimą kaip lyderė suaugusiųjų aksesuarų ir malonumų produktų rinkoje visame pasaulyje. Prekinis ženklas siūlo aukštos kokybės klasikinius erotinius masažuoklius, pateikdamas juos moderniai. „Maia Toys“ sekso žaisliukai traukia akį savo ryškiomis spalvomis ir nuotaikingais dizainais.

Kompanija teigia, jog yra įsipareigojusi ir toliau gaminti produktus, patrauklius rafinuotam pirkėjui už prieinamą kainą, išlaikydami aukščiausią klientų pasitenkinimą.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.