Prekių ženklai

Erolution

Masturbacija yra sveika ir pilnavertė, o naudojant sekso žaisliukus - be galo maloni! Eroliution rūpinasi vyrų masturbacijos malonumu ir siūlo išbandyti jų kurtus masturbatorius, kurių išskirtinumas yra itin tikroviška ir kūnui maloni Feelsoft ™ medžiaga. Masturbatoriai yra ergonomiško dizaino, maloniai priglundantys ir realistiškos vidinės tekstūros. Malonumui sustiprinti būtinai naudokite lubrikantą, kurį Erolution asortimente galite rinktis įprastą ar su šaldančiu efektu, dar stipresniems pojūčiams! Prekės gaminamos be ftalatų.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.