Prekių ženklai

Sensuva

Sensuva kompanijos pagrindinis tikslas - sukurti ir įsitvirtinti rinkoje sveikiausiais ir natūraliausiais produktais intymiam gyvenimui. Įvairūs stimuliuojantys kremai, kosmetika ir masažo geliai sukurti žadinti aistrą ir patirti kuo ypatingesnius pojūčius seksualiniame gyvenime. Ši unikali kosmetika gaminama JAV.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Oralinis kremas Cukraus vata (50 ml)

20.95 €

Oralinis kremas Arbūzas (50 ml)

20.95 €

Oralinis kremas Lic-o-licious Blueberry Muffin (50 ml)

20.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.