Prekių ženklai

Je Joue

Je Joue sekso žaisliukai žinomi visame pasaulyje. Subtilių formų, pastelinių spalvų ir švelnaus paviršiaus vibratoriai gaminami iš kūnui saugios silikono medžiagos. Je Joue sekso žaisliukai yra įkraunami, todėl malonumais galėsite mėgautis ilgiau ir intensyviau. Be to, šie vibratoriai yra atsparūs vandeniui, todėl jais galėsite mėgautis vonioje bei duše. Asortimente taip pat galite rasti vaginalinių kamuoliukų bei analinių kaiščių, kuriais galės naudotis tiek vyrai, tiek moterys, tiek poros. Je Joue tai Prancūzijos žavesys ir elegancija Jūsų romantiniuose žaidimuose!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.