Prekių ženklai

Me-Seduce

„Me-Seduce“ buvo sukurta 2013 m. ir orientuota į erotinį apatinį trikotažą moterims ir vyrams. 2018 m. rudenį „XBIZ Europe“ pagerbė prekės ženklą ir įvertino „Metų apatinio trikotažo įmonės“ vardu (2018 m.). Tai buvo pirmasis Europos leidimas ir vienintelis nominuotas lenkų prekės ženklas. Dabar jis buvo nominuotas amerikiečių apdovanojimuose XBIZ dviejose kategorijose: Metų apatinio trikotažo įmonė (2019 m.) Ir Metų apatinio trikotažo kolekcija.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.