Prekių ženklai

Andro Extender

Andro Extender - medicininis prietaisas skirtas didinti varpos apimtis ir ilgį. Šis produktas veikia nepaprastai sėkminga sistema, kuria naudojasi daugelis vyrų visame pasaulyje. Daugelis vyrų turi abejonių dėl savo varpos dydžio, o andro extender sistema padeda tai išspręsti. Tai kokybiški ir paklausūs produktai, kurie gali kiekvienam vyrui padėti atsikratyti diskomforto ir nepasitikėjo savimi seksualiniame gyvenime!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio didinimo prietaisas Andro extender

144.46 € 169.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.