Prekių ženklai

b - Vibe

Sekso ekspertės laipsnį turinti Alicia Sinclair yra b-Vibe kompanijos įkūrėja. 15 metų patirtį sekso industrijoje turinti Alicia kuriant b-Vibe kolekciją ypatingą dėmesį skiria detalėms. Analiniai kaiščiai - aukščiausios kokybės, vibruojantys, valdomi nuotoliniu pulteliu, dažnai su įmontuotais besisukančiais rutuliukais, stipriasniam orgazmui! Mėgaukitės analiniais malonumais su b-Vibe!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

B-Vibe analinis kaištis Rimming 2

118.97 € 169.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.