Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Savage

Prekės ženklas: Satisfyer
0 atsiliepimų
5.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Diskretiško dizaino masturbatorius, kuris maloniai stimuliuos pačią jautriausią penio vietą - galvutę. Itin minkštos, švelnios medžiagos ir viduje esančių stimuliuojančių bangelių derinys - išves Jus iš proto. Automatiškai išskiriamas lubrikantas, tad beliks tik mėgautis. 

Masturbatorius skirtas vienkartiniam naudojimui, tačiau tinkamai prižiūrint gali būti naudojamas pakartotinai. 

Ilgis: 70 mm (tamprus).

Diametras: 55  mm (tamprus).

Medžiaga: TPE, ABS

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nepamiršite nuplauti šiltu vandeniu ir muilu bei dezinfekuoti sekso žaislų valikliu. 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.