Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Dezinfekcinis skystis rankoms (2x100 ml)

0 atsiliepimų
0.00 €

Prekės aprašymas

Dėmesio! Šios prekės dalyvauja akcijoje "Prekės po 0,00 €".
Akcijos taisyklės: 1 pirkėjas gali įsigyti tik 1 NEMOKAMĄ prekę.  Minimali krepšelio suma akcijos galiojimo laikotarpiu - 8,69 €. Prekių pasiūlymai gali keistis priklausomai nuo turimo kiekio sandėlyje.

Dezinfekcinės priemonės – neatsiejamos nuo geros asmeninės higienos ir sveikatos. Jos yra itin svarbios šiuo metu. Rankų plovimas ir dezinfekcija, pasak Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomendacijų, yra pagrindinės apsaugos priemonės nuo viruso ir ligas sukeliančių bakterijų. Tad kokybiškas dezinfekcinis skystis gali būti puikus būdas parodyti savo artimajam ar artimajai, jog jums rūpi jų sveikata ir gerovė. 

Tai itin praktiškas ir efektyvus dezinfekantas, gaminamas pagal Pasaulio Sveikatos Organizacijos pripažintą formulę. Jo sudėtyje esantis etilo alkoholis yra 78% koncentracijos, tad patikimai apsaugo nuo virusų ir kenksmingų bakterijų. Šis dezinfekcinis skystis rankoms efektyviai veikia apvalkalinių (lipolinių) virusų grupę. Skystis taip pat pasižymi itin maloniu kvapu, o tai yra labai svarbu, nes daugelis žmonių vengia naudoti dezinfekantus dėl jiems būdingo nemalonaus, spiritinio kvapo. To pasekoje, rankos nėra reguliariai dezinfekuojamos ir rizika užsikrėsti virusu ženkliai išauga. 

Produktas supakuotas dailioje, dovanojimui tinkamoje pakuotėje.

Sudėtis: Etanolis, glicerolis, vandenilio peroksidas ir kvapiųjų medžiagų kompozicija.

Naudojimas: Užpurškę dezinfekcinio skysčio ant rankų, padenkite visą delnų paviršių ir trinkite kol nudžius. Efektyvus prieš apvalkalinių virusų grupę. Produktas skirtas naudoti tik išoriniam naudojimui. Vengti kontakto su akimis.

Laikymas: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Skystis yra degus, turi būti laikomas atokiau nuo įvairių šilumos ar elektros šaltinių. Vengti žiežirbų, karštų paviršių ar kitų pavojų, galinčių sukelti gaisrą. Nerūkyti.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.