Prekių ženklai

Monkey Spanker

 Monkey Spanker - itin originalūs, išskirtiniai ir diskretiški masturbatoriai vyrams.

Dizainas ir pats produktas kuriamas Didžiojoje Britanijoje, siekiant, kad klientai gautų tik aukščiausios kokybės, lengvai naudojamą ir valomą, ilgaamžį gaminį.

Dar daugiau, Monkey Spanker gaminiai skirti ne vien vienišiams, tačiau ir poroms, siekiančioms paįvairinti oralinio malonumus, meilės įžangas ir seksą.

Monkey Spanker - malonumas Jūsų rankose.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.