Stikliniai sekso žaislai

Kaina €:

IKI

Storis cm:

IKI

Ilgis cm:

IKI

Atsparus vandeniui:

Taip

Spalva:

Mėlyna
Violetinė
Skaidri
Juoda/Geltona

Pagaminta iš:

Silikonas
ABS
Stiklas

Video:

Turi video

Prekės ženklas:

ICICLES
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Stiklinis dildo Purple Rose

39.95 €

Stiklinis žaislas Spiralė

39.95 €

Analinis kaištis Tyras malonumas

32.95 €

Analinis kaištis Tobulybė

24.00 € 39.95 €

Stiklinis dildo Amūro strėlė

29.95 €

Analinis kaištis Galileo

35.95 €

Stiklinis analinis kaištis Slaideris

39.95 €

Stiklinis žaislas Svirlis

39.95 €

Stiklinis žaislas Nubis

29.95 €

Stiklinis vibratorius Icicles Nr. 83

99.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Stikliniai sekso žaislai

Stikliniai sekso žaislai - kieti, tvirti, nelankstūs. Saugūs, nes neakyti, be ftalatų. Geras cheminis atsparumas ir mechaninis stiprumas. Greitai sušyla ir gerai išlaiko temperatūrą. Medžiaga lengvai slystanti, todėl prireiks tik nedidelio kiekio lubrikanto. Tinka vandens, silikono ir net aliejaus pagrindo lubrikantai. Itin paprasta priežiūra - tereikia nuplauti šiltu vandeniu ir antibakteriniu muilu. Nors žaislai iš stiklo yra tikrai tvirti ir negali įskilti ar sudužti rankose, tačiau saugokite nuo smūgių. Įskilęs žaislas nebetinkamas naudoti. Stikliniai sekso žaislai - naujiems, netikėtiems ir patiems maloniausiems pojūčiams.

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.