Kaina €:

IKI

Spalva:

Juoda
Violetinė
Raudona
Juoda/Raudona

Pagaminta iš:

Silikonas
PVC
TPR
ABS
Guma

Video:

Turi video

Prekės ženklas:

Bad Kitty
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Analinis dušas Black

11.95 €

Analinis dušas Bloga katytė (150 ml)

22.95 €

Analinis dušas Išplauk mane

24.95 €

Analinis dušas Splash-Queen

24.95 €

Analinis dušas Sukūrys

22.88 €

Analinė klizma Maloni higiena

27.95 €

Analinis dušas Uni-sex

16.95 €

Analinis dušas Rebel

29.95 €

Įkraunamas Analinis dušas

59.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Klizmos

Klizmos skirtos asmeninei higienai, kad pasiruoštumėte analiniam stimuliavimui. Kai kurios jų turi kelis skirtingus antgalius, todėl tinkamos ne tik švarai palaikyti, bet ir išdykusiems žaidimams su skysčiais.

Nedelsdami pasirūpinkite savo ar partnerio intymia higiena, kad išvengtumėte nemalonių nutikimų analinio sekso metu. Pasirūpinus savo švara, jausitės saugiau, lengviau atsipalaiduosite ir patirsite daugiau malonumo.

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.